Home E Projekt E STIEBEL ELTRON – tepelná čerpadla vzduch-voda z řad HPA a WPL
STIEBEL-ELTRON

STIEBEL ELTRON – tepelná čerpadla vzduch-voda z řad HPA a WPL

10 dubna, 2022

Autor admin

Overview!

STIEBEL ELTRON – tepelná čerpadla vzduch-voda z řad HPA a WPL

Společnost Stiebel Eltron představuje svou řadu HPA tepelných čerpadel vzduch-voda pro venkovní instalaci, která jsou určena pro vytápění i chlazení. Díky inteligentní konstrukci přístroje jsou tyto tepelná čerpadla velmi tichá a zajišťují tak pohodlný provoz. Výstupní teplota topné vody až 60 °C zajišťuje vysoký komfort teplé vody. K dispozici jsou varianty vnitřní jednotky se sjedním hydroblokem nebo dvěmi samostatnými nádobami.

Tepelná čerpadla jsou dnes již běžnou součástí novostaveb, od pasivních až po nízkoenergetické domy. Tyto vysoce účinná zařízení umožňují stavitelům hrát v oblasti energetiky na vysoké úrovni. Kompaktní systémy s integrovaným větráním nabízejí excelentní komfort, ale pro některé stavby mohou být užitečné i samostatné větrací jednotky nebo tepelná čerpadla. Tyto technologie jsou nezbytné pro dosažení nízké spotřeby energie a snížení emisí skleníkových plynů.

Tepelná čerpadla STIEBEL ELTRON se stávají čím dál populárnější volbou i pro rekonstrukce stávajících nemovitostí. Tyto budovy často nabízejí vysoký potenciál pro snížení spotřeby energie a úspor. Přijetím vhodných opatření k izolaci obvodového pláště budovy a výměnou konvenčního topného systému za tepelné čerpadlo STIEBEL ELTRON, mohou majitelé snížit své náklady na vytápění a zároveň snížit svůj dopad na životní prostředí. Tepelná čerpadla totiž pracují s přírodními zdroji tepla a nevyžadují paliva jako ropa nebo zemní plyn, která jsou cenově náročná a produkují CO2.

STIEBEL ELTRON ŘADA HPA

Série HPA od společnosti STIEBEL ELTRON je tepelné čerpadlo vzduch-voda pro venkovní instalaci, navržené pro vytápění i chlazení. Inteligentní konstrukce zařízení zajišťuje nízkou hlučnost, čímž je ideální volbou pro rezidenční nebo komerční použití. S výstupní teplotou až 60 ° C pro teplou vodu nabízí toto tepelné čerpadlo vysoké komfortní úrovně pro použití teplé vody. Existují možnosti pro vnitřní jednotku, včetně hydrobloku nebo dvou samostatných nádrží.

STIEBEL ELTRON ŘADA WPL

Série WPL od společnosti STIEBEL ELTRON je tepelné čerpadlo vzduch-voda pro venkovní instalaci, určené pro vytápění. Je zejména vhodné pro modernizaci starších vytápěcích systémů díky svému vysokému výkonu a dobrému koeficientu výkonu i při nízkých venkovních teplotách. Efektivní odtávání tepelného čerpadla také pomáhá šetřit náklady.

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo

Související články

Fotovoltaika, tepelná čerpadla a obnovitelné zdroje energie.

0 komentáøù

Pøidat komentáø