Home E Projekt E Tepelná čerpadla Viessmann – vzduch/voda
Dodavatel technologie Viessmann

Tepelná čerpadla Viessmann – vzduch/voda

10 dubna, 2022

Autor admin

Představení!

O společnosti Viessmann

Firma Viessmann je jedním z předních světových výrobců topných, průmyslových a chladicích systémů. Její kompletní nabídka zahrnuje individuální řešení pro všechny oblasti použití a energetické nosiče, s výkony od 1,5 do 120 000 kW.

Topné systémy Viessmann jsou známé pro svou špičkovou kvalitu a nastavování měřítek v oboru. Díky zaměření na efektivní zacházení s energií, pomáhají snižovat náklady a ochraňovat zdroje a životní prostředí.

Firma také nabízí širokou škálu průmyslových systémů, které poskytují úspornou výrobu energie s nízkým obsahem škodlivin a zároveň zajišťují vysokou provozní bezpečnost a použitelnost.

Společnost Viessmann se pyšní více než 100letou tradicí v oboru a je jedním z nejvýznamnějších světových výrobců vytápěcích, průmyslových a chladicích systémů. Její kompletní nabídka zahrnuje širokou škálu produktů a služeb pro všechny oblasti použití a energetické nosiče.

Topné systémy firmy Viessmann zahrnují kotelny na tuhá paliva, tepelná čerpadla, solární systémy a plynové kotelny. Tyto systémy jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a přispěly k ochraně životního prostředí.

V oblasti průmyslových systémů se firma Viessmann specializuje na výrobu energie s nízkým obsahem škodlivin, která nabízí vysokou provozní bezpečnost a použitelnost.

Chladicí systémy Viessmann jsou k dispozici pro komerční aplikace a jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější.

Uspořte náklady na vytápění pomocí TEPELNÉHO ČERPADLA Viessmann.

Tepelné čerpadlo Viessmann řada 100S

od společnosti Viessmann je cenově dostupným splitovým tepelným čerpadlem, které má jmenovitý tepelný výkon od 4,0 do 18,0 kW. Je ideální pro vytápění i chlazení a má možnost připojení k internetu. Navíc, patří do třídy energetické účinnosti A++/A+.

Tepelná čerpadla Viessmann řada 200S

se pyšní svou řadou 200S splitového tepelného čerpadla. Tento model nabízí jmenovitý tepelný výkon v rozmezí 4,0 až 18,0 kW a je vyznačen obzvláště tichým provozem. Díky svým vlastnostem umožňuje nejen vytápění, ale i chlazení. Navíc je vybaven Wi-Fi modulem pro dálkové ovládání. Tato řada tepelných čerpadel se může pochlubit třídou energetické účinnosti A++.

Tepelná čerpadla Viessmann řada 200A

Společnost Viessmann představuje svou řadu 200A tepelného čerpadla v monoblokovém provedení. Tento model nabízí jmenovitý tepelný výkon v rozmezí 4,0 až 18,0 kW a je vyznačen obzvláště tichým provozem. Díky svým vlastnostem umožňuje nejen vytápění, ale i chlazení. Navíc je tento tepelné čerpadlo vybaveno možností připojení k internetu, což umožňuje dálkové ovládání a sledování spotřeby energie. Tato řada tepelných čerpadel se může pochlubit vysokou třídou energetické účinnosti A++ / A++.

další

Fotovoltaika a tepelné čerpadlo

Související články

Fotovoltaika, tepelná čerpadla a obnovitelné zdroje energie.

0 komentáøù

Pøidat komentáø